Schepen van Doeksen > Schepen niet meer in dienst van Doeksen
Oost-Vlieland (ex-Baldur, nu Inter Ilhas) [periode 1994-nu]
Christian:
Zaterdag 14.05.2005 17.58.07h:
Evert Jan:
ik kijk bijna dagelijks of de Baldur, nu Inter-Ilhas, al zijn route vaart op Cabo Verdo, het schip lijkt echter de haven van Mindelo niet te verlaten, weet iemand meer?
Christian:
Operadores questionam condições do navio “Inter-Ilhas” para navegar
Bedankt, Evert Jan, inderdaad, ja, ik heb nieuws gevonden. Er blijken problemen met de keuring van het schip.
Als jullie het volgende - op Google.translate bij voorbeeld - vertalen, dan lesen jullie een uur lang een somber debat over twijfels en wantrouwen. Ze vragen zich af: Hoe kan een 45 jaar oud waddenveerboot (nog) op de oceaan in dienst komen, en is dit rendabel? De "comentarios" van de bevolking, sommige verstandig, sommige emotioneel, zijn pittig - en ook de moeite van vertaling waard:
Zeg, het zou toch niet tenslotte neerkomen op het lot van de oude OV, nee :'(: ?
08 Janeiro 2015
http://asemana.sapo.cv/spip.php?article106364&ak=1#ancre_comm
18 mars 2015
http://asemana.sapo.cv/spip.php?article108210&var_recherche=Inter-ilhas&ak=1#ancre_comm
waddeneiland:
Het schip is gecertificeerd en vandaag eindelijk in de vaart genomen, zie stuk hieronder.
http://www.asemana.publ.cv/spip.php?article109920&ak=1
PiebeJanMan:
Van Tesselaar Hans Hoogenbosch ontving ik de volgende foto's op 15 mei, met het volgende verhaal:
--- Citaat ---Wij kwamen afgelopen woensdag 13 mei terug van onze vakantie op Santo Antao met de veerboot naar Sao Vicente.
Daar lag aan de andere zijde van de veerbootpier op Mindelo deze boot met de nog duidelijk zichtbare tekst Oost-Vlieland.
Als Texelaars denk je dan, hee! verhip de ex veerboot van de buren.
--- Einde van citaat ---
Navigatie
[0] Berichtenindex
[#] Volgende pagina
[*] Vorige pagina
Naar de volledige versie