Schepen van Doeksen > Actueel
Vervallen en extra afvaarten
cupdruchan:
Bron: Rederij Doeksen.nl
Gewijzigde afvaarten
Er vaart donderdag 09 maart 2017 een extra veerdienst:
Terschelling - Harlingen 17.30 uur
Harlingen - Terschelling 19.55 uur
Maandag 13 maart is er een extra afvaart van de veerdienst:
Terschelling- Harlingen 17.30 uur
Harlingen- Terschelling 19.55 uur
Marten-Jan van Zanden:
Mooi Christian. In 2008, Doeksen feest 100 jaar bij paal 8. Daarna voeren er 2 sneldiensten midden in de nacht vanaf Terschelling om het de Vlielanders en de vaste wal gasten mogelijk te maken dit feest bij te wonen. Even voor 02:00 vertrok de Koegelwieck richting Vlieland en even later de Tiger richting Harlingen.
Christian:
KONINGINNEDAG 1993
nl.wikipedia.org/wiki/Koninginnedag_1993:
"Met een catamaran voer de koninklijke familie naar Sneek"
Inderdaad...en met gelukkig uiteindelijk de volle 2 uur online....voordoet zich de gelegenheid, een hoogtepunt uit de geschiedenis van de rederij terug te zien.
Min 1:34 - 1:57 van het verslag komen de leden van de koninklijke familie met de KOEGELWIECK een kwartier lang RIANT in beeld.
Er wordt ter gelegenheid van deze feestelijke afvaart de trotse, nieuwe snelboot aan de onwetende kijkers grondig uitgelegd.
------
Min 1:44: De commentator alludeert op het laatste gedenkwaardige incident, dat zich tot op heden op Vlieland heeft afgespeeld:
"Het valt op dat veel eilanders twee bepaalde merken sigaretten dri... eh...roken op het ogenblik. Maar de meeste sigaretten zijn inmiddels teruggeven aan de burgemeester." :D
Min. 1:54 wacht bovendien de VLIELAND (EX-MIDSLAND)
------
Wim Vink:
De afvaarten van de sneldienst van en naar Vlieland vervallen op woensdag 7 juni 2017!
In verband met de verwachte weersomstandigheden vervallen de volgende afvaarten van de sneldienst op WOENSDAG 7 JUNI 2017
Harlingen- Vlieland 08:30 uur
Terschelling- Vlieland 09:30 uur
Vlieland- Harlingen 10:05 uur
Vlieland – Terschelling 10:05 uur
Harlingen- Vlieland 17:20 uur
Terschelling- Vlieland 18:20 uur
Vlieland – Terschelling 18:55 uur
Afvaarten van en naar Terschelling blijven ongewijzigd.
PiebeJanMan:
Ms Midsland vertraagd door technische storing
Door een technische storing heeft ms Midsland momenteel (vanaf maandag 19 juni) te maken met vertraging. De volgende afvaarten zullen hierdoor naar verwachting circa een uur later vertrekken:
Harlingen – Terschelling 11.00 uur
Terschelling – Harlingen 14.00 uur
Harlingen – Terschelling 16.30 uur
Terschelling – Harlingen 19.00 uur
Alle passagiers die voor bovenstaande afvaarten hebben geboekt, stellen we hiervan persoonlijk op de hoogte via sms / e-mail. Zodra er meer bekend is, wordt dit omgeroepen in de terminals en via Twitter gecommuniceerd. Tijdens de overtocht wordt de storing onderzocht en hopelijk zo spoedig mogelijk verholpen.
Zie ook http://www.omropfryslan.nl/nijs/726202-fearboat-kampt-mei-motorproblemen-tusken-skylge-en-harns
Navigatie
[0] Berichtenindex
[#] Volgende pagina
[*] Vorige pagina
Naar de volledige versie